Доступність посилання

ТОП новини

Активісти влаштували звалище протезів під посольством Росії в Лондоні


Активісти звалили перед входом до посольства Росії у Британії 800 протезів-кінцівок. Так вони протестували проти вбивства сотень мирних жителів у сирійському місті Алеппо. Лондон, 3 листопада 2016 року

Активісти перекрили вхід до посольства Росії в Лондоні, зваливши 3 листопада перед воротами дипломатичної місії 800 протезів-кінцівок. Так учасники акції висловили свій протест через убивство сотень мирних жителів у сирійському місті Алеппо, до чого вони вважають причетною Москву.

Двоє людей також прикували себе до воріт.

Посольство Росії вказало у своїй заяві, що «глибоко стурбоване» через небажання уряду Великої Британії «гарантувати безпеку і безперешкодне функціонування російської дипломатичної місії в Лондоні».

Згідно із заявою російських дипломатів, співробітники і відвідувачі не могли увійти в посольство, а лондонська поліція була «байдужа», попри «провокаційну і хуліганську поведінку» демонстрантів.

Посольство звинуватило уряд у Лондоні у веденні антиросійської кампанії, заохочуванні людей до протестів перед будівлею місії.

Учасниця акції, сирійка Біссан Факіх вказала, що активісти мали на меті вказати, що російські військові літаки «вбивають багато сімей» і що бомбардування «необхідно припинити».

Місто Алеппо розділене на зони, зайняті силами президента Сирії Башара Асада і загонами опозиції. Урядова армія за підтримки російської авіації завдає ударів по контрольованих повстанцями районах.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG