Доступність посилання

ТОП новини
20 Листопад 2018, Київ 02:39

У Росії обіцяють найближчим часом відновити роботу офісу Amnesty International у Москві


Опечатані двері московського офісу Amnesty International

Московський офіс міжнародної правозахисної організації Amnesty International зможе відновити роботу найближчим часом, після того, як оплатить оренду, повідомив агентству Reuters Михайло Федотов, голова Ради з прав людини при президенті Росії після зустрічі з Володимиром Путіним.

2 листопада співробітники московського офісу Amnesty International прийшли на роботу і виявили, що замки змінені, а двері опечатані.

Уряд Москви, в якого Amnesty International орендувала приміщення в центрі російської столиці, заявив, що організація не здійснювала орендну плату за приміщення. Натомість представники організації заявили, що мають документи, які підтверджують своєчасну оплату.

Джон Далгусен, директор програми Amnesty International по Європі, повідомив, що організація зв’язувалася з головою департаменту держмайна Москви Володимиром Єфімовим, який припустив, що сталася плутанина.

За словами Далгусена, Єфімов запросив представників Amnesty International на зустріч 7 листопада.

В останні роки в Росії під тиск потрапили правозахисні організації, які отримують іноземне фінансування і критикують Кремль.

Amnesty International, заснована в Лондоні, часто критикує російську владу за порушення прав людини. Вона, зокрема, стверджувала, що Росія і її союзники вбили велике число цивільних за допомогою повітряних ударів по сирійському місту Алеппо. Москва це заперечує.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG