Доступність посилання

ТОП новини

У Німеччині затримали п’ятьох підозрюваних у зв’язках із ісламістами


Під час однієї зі спецоперацій на півночі Німеччини, місто Гільдесгайм, 8 листопада 2016 року

Правоохоронці Німеччини повідомили, що затримали п’ятьох чоловіків, яких підозрюють у зв’язках із екстремістським угрупованням «Ісламська держава».

За повідомленням федеральної прокуратури країни, їх затримали в перебігу кількох спецоперацій у різних місцях на півночі Німеччини. Підозру їм кваліфікують як підтримка терористичної організації.

Серед затриманих – 32-річний громадянин Іраку, що, за даними прокуратури, був ватажком групи ісламістів у Німеччині і відверто висловлював підтримку угрупованню «Ісламська держава».

Як заявив із цього приводу міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр, надзвичайно важливо запобігати тому, щоб люди радикалізувалися настільки, що виникала б небезпека перетворення їх на терористів.

За даними силових структур Німеччини, як і багатьох інших держав, у діяльності угруповання «Ісламська держава» беруть чи брали участь або висловлюють до нього симпатії тисячі людей із цих країн, у першу чергу мусульман за вірою, – і громадян цих держав, і іноземців, що живуть у них.

XS
SM
MD
LG