Доступність посилання

ТОП новини
23 квітня 2021, Київ 00:33

У США завершилося голосування на виборах президента


Кандидат на посаду президента США від Республіканської партії Дональд Трамп на виборчій дільниці, 8 листопада 2016 року

У США завершилося голосування на виборах президента. Останніми закрилися виборчі дільниці у найвіддаленішому північному штаті Аляска. Це сталося о 8:00 за київським часом.

За результатами підрахунку голосів у штатах, які проголосували раніше, республіканський кандидат на посаду президента США Дональд Трамп наближається до перемоги.

Для виграшу перегонів одному з кандидатів вистачить 270 голосів у колегії виборників. Станом на 8:00 за Києвом Дональду Трампу залишилося здобути 26 голосів, нині він має підтримку 244 виборників.

Клінтон має 215 голосів у колегії, їй для успіху бракує 55 голосів.

Демократи сподівалися, що сплеск дострокового голосування переважно серед іспаномовних виборців допоможе Клінтон здобути перевагу у Флориді, але результати голосування в цьому важливому штаті вказують на перемогу Трампа з невеликим відривом.

За законодавством штатів США, успіх у голосуванні в конкретному штаті дає можливість делегувати виборників лише одному кандидатові – незалежно від співвідношення голосів усередині штату (винятком є два невеликі штати, що припускають можливість поділити голоси їхніх виборників між кандидатами).

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG