Доступність посилання

ТОП новини

У МВФ вітають запуск в Україні е-декларування


У Міжнародному валютному фонді (МВФ) вітають запуск в Україні системи електронного декларування і відзначають необхідність подальших рішучих дій у боротьбі з корупцією.

«Це прогрес. Але Україна має вжити подальших рішучих дій для боротьби з корупцією, йдеться про заснування нових інститутів, передачу відповідних справ до суду», – сказав представник фонду Джеррі Райс.

Раніше голова Національного агентства із запобігання корупції Наталія Корчак повідомила, що в Міжнародному валютному фонді побачили певну непослідовність у деклараціях деяких українських топ-посадовців: статки, про які писала міжнародна преса, наразі чомусь відсутні в електронному реєстрі.

За її словами, МВФ пообіцяв всебічну допомогу під час перевірки майнових та фінансових активів українських декларантів за межами України.

Нині в Києві перебуває місія МВФ.

У ніч на 31 жовтня завершився перший етап подання електронних декларацій за 2015 рік для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище – президента, прем’єра, членів уряду, депутатів, суддів, правоохоронців. За даними сайту Єдиного державного реєстру декларацій, подано понад 131 тисяча декларацій.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG