Доступність посилання

ТОП новини

Агенство Fitch підвищило кредитний рейтинг України


Рейтингове агенство Fitch 11 листопада підвищило кредитний рейтинг України до рівня «B» з попереднього «ССС». Рішення мотивували зменшенням фінансових труднощів після отримання Києвом кредитів від Міжнародного валютного фонду.

Fitch очікує на стійке зростання в наступному році з огляду на надання Україні у вересні позики в мільярд доларів після тривалих зволікань, пов’язаних з питаннями до реалізації Києвом реформ у боротьбі з корупцією.

«Макроекономічна стабільність покращилася... Це позначається швидким зниженням інфляції, більш повільним падінням курсу валюти, а також помірним відновленням зростання», – йдеться у заяві агенства.

Fitch очікує зростання ВВП до 2,5% в 2017 році і 3% – в 2018 році, з прогнозованих 1,1% на цей рік. Очікується, що інфляція за підсумками 2016 року складе 14,9% в порівнянні з 48,5% в 2015 році.

Водночас рейтинг України залежить від гостроти конфлікту на сході України. «Політичні ризики залишаються значними», – додає Fitch.

Минулоріч Україна пережила глибоку рецесію, зокрема і через бойові дії, які ведуть підтримувані Росією сепаратисти на Донбасі.

XS
SM
MD
LG