Доступність посилання

ТОП новини

Трамп заявив, що дотримається обіцянки про депортацію нелегалів зі США 


Дональд Трамп

Обраний майбутній президент США Дональд Трамп заявив, що дотримається обіцянки про депортацію зі США мільйонів незареєстрованих мігрантів. Про це він сказав в годинному інтерв'ю телеканалу CBS, уривок з якого був оприлюднений в неділю.

«Ми збираємося депортувати людей, які є злочинцями, мають кримінальне минуле, є членами банд, наркоторговцями. Цих людей дуже багато, можливо, два мільйони, може, навіть і три – ми їх депортуємо з нашої країни або ж посадимо у в’язницю. Вони тут (у США – ред.) перебувають на незаконних підставах», – сказав Трамп.

Він додав, що це рішення є невідкладним для виконання, як тільки він вступить на посаду президента сША.

Говорячи про свою обіцянку збудувати стіну вздовж південного кордону США із Мексикою, Трамп заявив, що вона не може бути повністю бетонною, а «можуть бути деякі огорожі» на «певних ділянках кордону».

«Але в деяких місцях стіна більш доцільна», – додав він.

Під час своєї виборчої кампанії республіканець Дональд Трамп неодноразово виступав з рішучими закликами до висилки нелегальних іммігрантів зі Сполучених Штатів. Він також обіцяв побудувати стіну, що могла б зупинити в’їзд мексиканських мігрантів до Сполучених Штатів.

Згідно з системою непрямих виборів у США під час голосування за президента країни 8 листопада висуванець від Республіканської партії Дональд Трамп здобув достатню кількість голосів виборників, перемігши висуванку від Демократичної партії Гілларі Клінтон. Дональд Трамп складе президентську присягу і обійме посаду 20 січня 2017 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG