Доступність посилання

ТОП новини

У Львові російське товариство виселятимуть із приміщення через суд


Львівська обласна рада готує судовий позов проти Російського товариства імені Пушкіна про примусове виселення організації з комунального приміщення.

Депутати облради своїм рішенням зобов’язали товариство 14 листопада звільнити будівлю, де розташовувався центр. Згідно з рішенням, будівля належить комунальному підприємству облради, й оголошено конкурс на право його оренди для громадських організацій, пов’язаних із АТО.

Заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк у коментарі Радіо Свобода повідомив, що російське товариство не звільнило добровільно приміщення, а тому рада готує судовий позов.

«Сьогодні, 14 листопада, дана споруда вже на балансі Львівської облради, у комунального підприємства. Громадські організації мали час звільнити це приміщення добровільно. Вже до кінця тижня ми подаємо заяву у суд про примусове виселення. За два-три місяці ми маємо вирішити це питання», – заявив чиновник.

Під час останньої перевірки комісії Львівської облради у приміщенні Російського культурного центру виявили кілька примірників газети «Русский вестник», який видає російське товариство.

Львівська облрада 14 листопада звернулась із заявою у Службу безпеки України з проханням проаналізувати публікації у газеті, де передруковані матеріали з сепаратистських інтернет-видань.

«За сто метрів від Львівської облради друкують сепаратистські матеріали. Позиція міського Російського товариства імені Пушкіна це не є позиція загалом російської громади у Львові. Бо громаду ми поважаємо. Але оцінку організації просимо дати працівникам СБУ», – наголосив Володимир Гірняк.

Радіо Свобода намагалося дізнатися думку керівника товариства імені Пушкіна, але протягом дня у нього був вимкнений телефон. Раніше голова цього товариства Альберт Астахов заявив Радіо Свобода, що оскаржуватиме рішення Львівської облради щодо виселення організації з будівлі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG