Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 16:10

НАБУ: є ризик втечі голови Рахункової палати Магути до Донецька


У Національному антикорупційному бюро України вважають, що є ризик втечі голови Рахункової палати України Романа Магути до непідконтрольного українській владі Донецька.

Як повідомляє прес-служба відомства, є високий ризик втечі Магути до Донецька, де підозрюваний і члени його родини мають об’єкти житлової нерухомості.

16 листопада силовики повідомили про підозру голові Рахункової палати України Романові Магуті, йому інкримінують зловживання владою або службовим становищем, що спричинили тяжкі наслідки. Сьогодні генеральний прокурор Юрій Луценко підписав це повідомлення про підозру.

За даними НАБУ, у період з січня 2014 року по березень 2015 року Магута, «діючи в інтересах головного контролера – директора департаменту з питань АПК Рахункової палати України Марії Шулежко через підготовку й підписання низки службових документів, вчинив умисні дії, результатом яких стало протиправне відчуження двокімнатної службової квартири у приватну власність родича Шулежко».

У бюро зазначають, що наприкінці 2013 року на підставі клопотань голови Рахункової палати до плану бюджетних асигнувань внесено зміни про збільшення витрат в сумі понад сім мільйонів гривень на капітальне будівництво (придбання) житла.

Згодом, за даними НАБУ, Магута придбав квартиру вартістю 1,3 мільйона гривень, яку в березні 2014 року надали Шулежко як службове житло.

«У серпні 2014 року ця нерухомість на підставі листа голови Рахункової палати виключена з числа службових, а в лютому 2015 року приватизована родичем Шулежко Марії. Через кілька днів після того – подарована їй», – повідомляють у бюро.

Рахункова палата від імені Верховної Ради України здійснює контроль за надходженням коштів до Державного бюджету України та їхнім використанням.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG