Доступність посилання

ТОП новини

ОБСЄ: минулого тижня на Донбасі спостерігачі зафіксували найбільшу кількість обстрілів з початку року


Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ минулого тижня зафіксувала найбільшу кількість обстрілів з початку року у зоні бойових дій на Донбасі, повідомив перший заступник керівника місії Александр Гуґ.

«Минулого тижня кількість випадків порушення режиму тиші, зафіксованих СММ ОБСЄ, була приблизно на 160% більша порівняно з тим, що було попереднього тижня. Це була найбільша кількість обстрілів з початку року», – сказав він.

За словами Гуґа, з цих порушень режиму тиші 3444 випадки – це постріли чи вибухи внаслідок пострілів із мінометів, танків, артилерії та зенітних установок.

«Більшість із цих вибухів – це не просто статистика, більшість з цих порушень відбуваються навколо густонаселених районів… більшість насильства відбувається поблизу Маріуполя, неподалік Мар’їнки і на шляху до Попасної», – додав він.

На лінії контакту сторін між вільною й окупованою частинами Донбасу вже кілька разів проголошували режим припинення вогню, востаннє з 15 вересня, але він щоразу порушувався. Сторони конфлікту звинувачують одна одну в порушенні режиму тиші на Донбасі.

XS
SM
MD
LG