Доступність посилання

ТОП новини

Попередньою причиною смерті хлопчика на Волині є гостре автоімунне захворювання – МОЗ


Попередньою причиною смерті 12-річного хлопчика у Волинській області є гостре автоімунне захворювання. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров’я України.

«За даними лабораторного, клінічного, інструментальних методів дослідження, причиною смерті дитини є блискавичний перебіг хвороби Гійєна-Баре – гострого автоімунного захворювання. Остаточне гістологічне підтвердження цього діагнозу буде відоме орієнтовно за 10 днів, що пов'язане зі специфікою лабораторних досліджень», – йдеться в повідомленні.

У МОЗ зазначили, що хвороба Гійєна- Баре і поліомієліт мають схожі прояви, однак вакцинація дозволяє повністю подолати це захворювання.

«На сьогодні випадки в’ялого паралічу не пов'язані з поліомієлітом», – заявили в Мінохорони здоров’я.

Напередодні в коментарі Радіо Свобода начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк заявив, що смерть хлопчика з селища Головне Любомльського району на Волині могла бути викликана симптомами від синдрому, схожими на поліомієліт. Посадовець також вказував на ймовірність синдрому Гійєна-Барре. За словами Ващенюка, триває вірусологічний аналіз, відібрані зразки відправили на дослідження до Києва.

Раніше місцеві ЗМІ на Волині повідомили, що в середу в обласній лікарні Луцька померла дитина, яку госпіталізували в понеділок із ознаками паралічу.

XS
SM
MD
LG