Доступність посилання

ТОП новини
20 Листопад 2018, Київ 01:41

В Афганістані повідомили про ліквідацію чільного командира ісламістів


Архівне фото: афганські силовики в районі Кот провінції Нанґаргар у приміщенні, яке займали бойовики «Ісламської держави», 26 липня 2016 року

В Афганістані посадовці повідомили в суботу про ліквідацію чільного командира екстремістського угруповання «Ісламська держава» внаслідок, як вважають, удару з американського безпілотника на сході країни.

Як кажуть в адміністрації губернатора провінції Нанґаргар, провідник відділку «Ісламської держави» в Афганістані мулла Бозорґ і ще сім бойовиків-ісламістів були вбиті пізно ввечері у п’ятницю в районі Кот цієї провінції.

Крім того, за словами речника губернатора, були захоплені і знищені зброя, боєприпаси і вибухівка ісдамістів.

Міністерство оборони Афганістану теж заявило в суботу, що в районі Кот провінції Нанґаргар був убитий командир угруповання «Ісламська держава», але не уточнило, хто саме.

Це угруповання, що діє головно в Іраці й Сирії, але намагається поширити діяльність і на інші країни, за останні два роки захопило й деякі невеликі частини території в Афганістані, перш за все у провінції Нанґаргар на сході країни. Але ці ісламісти брали на себе відповідальність і за напади у столиці Кабулі й інших місцях Афганістану. За даними військових США, до цього угруповання в Афганістані належать близько 1 тисячі 300 бойовиків.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG