Доступність посилання

ТОП новини

МЗС висловило протест через спалення українського прапора в центрі Москви


Міністерство закордонних справ України висловило протест російській стороні через спалення національного прапора України у центрі Москви, йдеться в заяві відомства 23 листопада.

«Міністерство закордонних справ України вкрай обурене фактом злочинної наруги в Росії над державним символом України – підпалом державного прапора, скоєного під час нападу на приміщення Національного культурного центру України в Москві групою радикально налаштованих молодиків 22 листопада 2016 року. Про спланований і санкціонований характер подібних акцій свідчить систематичність їх проведення під стінами українського закладу в самому центрі російської столиці, а також відсутність належної реакції з боку правоохоронних органів», – йдеться в повідомленні.

Як заявили дипломати, Такі дії українська сторона розцінює як «відверту провокацію, метою якої є розпалювання міжнаціональної ворожнечі та штучне нав’язування російському суспільству антиукраїнської агресії».

Міністерство закордонних справ України вимагає невідкладного розслідування злочину і покарання винних.

22 листопада члени незареєстрованої націоналістичної організації «Другая Россия» заблокували вхід в Національний культурний центр України у російській столиці Москві та підпалили національний прапор України. Російська поліція не втручалася в акцію і не затримувала учасників.

XS
SM
MD
LG