Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпрі презентують фотовиставку й книгу документаліста із зони АТО


Український фотограф-документаліст Олександр Клименко
Український фотограф-документаліст Олександр Клименко

У Дніпрі у суботу, 26 листопада, відкрили персональну виставку українського фотографа-документаліста Олександра Клименка, який працює в зоні АТО, а також презентували його фотокнигу «Фронтовий альбом». Експозиція розгорнута в холі Дніпропетровської облдержадміністрації.

56-річний киянин Олександр Клименко, який знімає репортажні світлини для відомих українських та іноземних видань, упродовж 20 років висвітлював військові конфлікти та війни в багатьох «гарячих» точках світу – Боснії, Косові, Ліберії, Сьєрра-Леоне, Нагірному Карабасі, Придністров’ї. Наразі, як розповів він сам на презентації, в об’єктиві його фотокамери – війна на Донбасі.

На виставці у Дніпрі Олександр Клименко представив 70 фото, зафіксованих на лінії вогню. На них українські бійці готують їжу, чистять зброю, ремонтують техніку, відпочивають, йдуть у бій, радіють.

Чимало світлин із передової увійшли й до авторської фотокниги «Фронтовий альбом», яку Олександр Клименко представив на виставці. Окрім майже 200 знімків, до книги він включив історії військових, з якими познайомився й здружився на передовій.

Як зазначив Олександр Клименко на презентації, у його творчому доробку немає постановочних кадрів, адже місія фотожурналіста – знімати реальне життя.

Підтримати автора виставки та книги на захід прийшли герої його світлин та розповідей – бійці АТО. Після демонстрації у Дніпрі виставка поїде містами України.

XS
SM
MD
LG