Доступність посилання

ТОП новини

Сирійська армія заявляє про відбиття у повстанців ще одного району Алеппо


Сирійські урядові війська на підконтрольній їм частині Алеппо, 23 листопада 2016 року
Сирійські урядові війська на підконтрольній їм частині Алеппо, 23 листопада 2016 року

Сирійська армія заявляє про відбиття у повстанців другого району східної частини Алеппо упродовж двох днів.

У заяві сирійської армії від 27 листопада мовиться, що урядові військова взяли під повний контроль район Джабал-Бадро –прилеглий до району Ханано, про відбиття якого повідомлялося напередодні.

Сирійська державна агенція Sana повідомила 26 листопада, що сирійські війська «повністю» контролюють район Ханано та повністю очистили його від мін та бомб.

Базовані у Британії спостерігачі за правами людини у Сирії підтвердили цю інформацію та повідомили, що урядові війська розпочали наступ у двох прилеглих районах.

Ханано був першим кварталом в Алеппо, захопленим загонами озброєної опозиції у 2012 році. Урядова армія кілька днів вела обстріли по позиціях повстанців. Після захоплення цього району сили аль-Асада отримали прохід з північного боку вглиб східних районів міста.

Алеппо, друге за величиною місто у Сирії, розділене на зони: західну, зайняту силами Башара аль-Асада і східну, що перебуває під контролем сирійської опозиції. Урядова армія за підтримки російської авіації завдає ударів по контрольованих повстанцями районах, де заблокованими лишаються сотні тисяч цивільних.

XS
SM
MD
LG