Доступність посилання

28 Травень 2017, Київ 13:52
Новини | Суспільство

Жебрівський: «режим тиші» біля Торецька має розпочатися у вівторок


«Режим тиші» біля Торецька Донецької області має розпочатися у вівторок. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

«Режим тиші розпочинається завтра від 09:00 до 16:00. Зранку наші ремонтні бригади і підрозділи МНС розпочинають роботи. Режим припинення вогню надано на три дні», – зазначив він.

За словами Жебрівського, російська сторона у Спільному координаційному центрі з припинення вогню (СЦКК) таки надала письмове підтвердження дотримання «режиму тиші» і припинення вогню в районі проведення ремонтних робіт на водогоні біля Торецька.

22 листопада внаслідок бойових дій було пошкоджено водовід, який на 90% забезпечує потреби Торецька в воді. Через це у місті оголошено надзвичайну ситуацію.

Як пояснював заступник мера Торецька Сергій Віннік, водовід проходить із підконтрольної бойовикам Горлівки, і хоч ремонтні бригади наступного ж дня були готові виїхати на місце ушкодження, станом на 28 листопада комунальники не отримали від бойовиків гарантій безпеки, тому не могли відновити водопостачання.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG