Доступність посилання

27 Травень 2017, Київ 15:29
Новини | Події

Троє депутатів задекларували ультрасучасні швейцарські годинники Urwerk – #Точно


Троє народних депутатів України внесли у свої електронні декларації дані про наявність у них та членів їхніх родин ультрасучасних швейцарських годинників Urwerk. Така інформація міститься у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, повідомляє #Точно, проект Радіо Свобода.

Серед власників Urwerk – голова комітету з питань бюджету Андрій Павелко з фракції «Блок Петра Порошенка», голова комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергій Рибалка з фракції Радикальної партії Олега Ляшка та член фракції «Опозиційний блок» Вадим Новинський, що задекларував годинник свого сина.

Компанія Urwerk утворилася в 1995 році. Майстри Urwerk створили кілька неповторних колекцій годинників еліт-класу, кожна з яких суворо лімітована і дуже швидко реалізується через авторизовані бутіки. Саме тому вони набагато рідше зустрічаються у електронних деклараціях українських публічних службовців, аніж Breguet, Vacheron Constantine, Rolex чи Patek Philippe.

У ніч на 31 жовтня завершився перший етап подання електронних декларацій за 2015 рік для суб’єктів декларування, які посідають відповідальне й особливо відповідальне становище: президента, прем’єра, членів уряду, депутатів, суддів, правоохоронців. За даними сайту Єдиного державного реєстру декларацій, на час завершення першого етапу подали понад 131 тисячу декларацій.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG