Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 07:08

Представник ООН: Алеппо може перетворитися в «гігантське кладовище»


Сирійські родини, що втратили дім, втікають із районів східного Алеппо, де тривають бої, Сирія, 29 листопада 2016 року

Заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Стівен О’Браєн заявляє, що сирійське Алеппо може перетворитися в «гігантське кладовище», якщо не вдатися до негайних дій для допомоги цивільним жителям.

Виступаючи 30 листопада перед членами Ради безпеки ООН, О’Браєн розповів про брак продовольства і медикаментів в оточеній урядовими військами частині міста, а також про загибель жителів в результаті обстрілів та авіаударів. Представник ООН наголосив, що в східній частині Алеппо не залишилося лікарень, які працюють.

За останні дні наступу урядових сил, в результаті якого війська сирійського президента Башара Асада вибили повстанців з третини районів східної частини міста, схід Алеппо залишили, за оцінками ООН, близько 25 тисяч цивільних. Число мирних жителів в східному Алеппо до початку наступу оцінювали в 250 тисяч. О’Браєн додав, що люди, які залишилися заблокованими у східному Алеппо, не мають засобів для життя.

У ході засідання Ради безпеки країни Заходу знову закликали Росію вплинути на Башара Асада з метою зупинити операцію в Алеппо. Представник Росії Віталій Чуркін відкинув ці заклики.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG