Доступність посилання

ТОП новини

Німеччина сподівається на співпрацю з Росією для послаблення напруженості в Європі


Голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, який зараз головує в ОБСЄ, сподівається на сприяння Росії в послабленні напруженості в Європі. Штайнмаєр 7 грудня сказав своєму російському колезі Сергію Лаврову про потребу більш тісної співпраці з Москвою в цьому питанні.

Зустріч керівників дипломатичних відомств Німеччини та Росії відбулася перед запланованим на 8 та 9 грудня в Гамбурзі дводенним засіданням Ради міністрів ОБСЄ. У ньому візьмуть участь близько 50 міністрів закордонних справ. Очікується, що на цій зустрічі домінуватимуть питання України та Сирії.

Як повідомив офіс Штайнмаєра, німецький міністр також зажадав від Лаврова «негайного гуманітарного припинення вогню» в Сирії.

До зустрічі зі Штайнмайером російський міністр зустрівся з державним секретарем США Джоном Керрі. На цій зустрічі тема Сирії також була в центрі уваги. Це був один із останніх діалогів Лаврова та Керрі: американський чиновник залишить свою посаду разом із президентом США Бараком Обамою в наступному місяці.

XS
SM
MD
LG