Доступність посилання

ТОП новини

Журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач отримав премію «Телетріумф» у номінації «Репортер»


Михайло Ткач

Журналіст програми антикорупційних журналістських розслідувань «Схеми» Михайло Ткач отримав Національну телевізійну премію «Телетріумф».

«Схеми: корупція в деталях» програма журналістських розслідувань про велику політичну корупцію і зловживання владою, спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший».

Михайло Ткач був представлений у номінації «Репортер» і подавав на конкурс розслідування «Коломойський повертається».

У доробку журналіста розслідування з елементами репортажу про приватні літаки, якими користуються народні депутати, зустрічі у публічних місцях депутата Олександра Грановського, його називають куратором від влади у правоохоронній та судовій системах, таємні зустрічі політиків та олігархів.

На перемогу у цій номінації також претендували Сергій Гальченко («ТСН Тиждень») та Олена Лунькова («Вікна-новини»).

Цього року авторка та ведуча програми «Схеми» Наталка Седлецька потрапила до списку 30 молодих лідерів України віком до 30 років «Top 30 Under 30» за версією українського англомовного видання «Kyiv Post».

Також вона була удостоєна премії імені Олександра Кривенка.

Два розслідування програми «Схеми» (розслідування «Таємниці землі президента Порошенка» Максима Савчука та міні-фільм Наталки Седлецької про маєтки олігарха від української енергетики Сергія Кацуби та його родини) потрапили до фіналу престижного конкурсу міжнародної асоціації мовців AIB.

Цьогоріч члени журі премії «Телетріумф» оцінили 307 творчих робіт у 40 номінаціях. «Телетріумф» – національна телевізійна премія України, започаткована 14 грудня 2000 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG