Доступність посилання

ТОП новини

Прокуратура: суд продовжив арешт фігуранта справи про розкрадання коштів банку «Михайлівський»


(©Shutterstock)

Шевченківський районний суд Києва продовжив арешт колишнього директора компанії «Інвестиційно-розрахунковий центр», який є підозрюваним у провадженні щодо розкрадання коштів банку «Михайлівський» та доведення його до неплатоспроможності.

Як повідомила прес-служба прокуратуриКиєва у Facebook, суд продовжив підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці.

«Клопотання задовольнити. Продовжити строк тримання під вартою підозрюваному до 5 лютого 2017 року включно», –йдеться в ухвалі суду.
Згідно з ухвалою суду, розмір застави для підозрюваного залишився у сумі 137,8 мільйона гривень.

Екс-директор компанії «Інвестиційно-розрахунковий центр» підозрюється у пособництві колишнім керівникам банку «Михайлівський» у розкраданні понад 1,4 мільярда гривень.

8 грудня Апеляційний суд Києва переніс розгляд скарги на рішення суду звільнити колишнього голову правління банку «Михайлівський» Ігоря Дорошенка під домашній арешт. Апеляційнийсуд переніс розгляд скарги на 20 грудня у зв’язку із ненадходженням матеріалів кримінального провадження до суду й неявкою прокурора у судове засідання.

12 серпня силовики затримали голову правління банку «Михайлівський». Його підозрюють у розкраданні 870 мільйонів гривень банківських коштів та доведення банку до неплатоспроможності. 13 серпня Шевченківський райсуд Києва арештував екс-голову правління банку «Михайлівський» на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 137,8 мільйона гривень. Відтоді Дорошенко перебував під вартою.

23 травня НБУ своєю постановою визнав банк «Михайлівський» неплатоспроможним і запровадив у ньому тимчасову адміністрацію. Однак з того часу, за словами вкладників банку, вони не можуть отримати ані своїх депозитів, ані коштів на карткових рахунках, ані навіть використовувати їх у безготівкових розрахунках.

XS
SM
MD
LG