Доступність посилання

ТОП новини

Прикордонники повідомили про російського блогера, що попросив статусу біженця


Державна прикордонна служба України повідомила, що громадянин Росії, який назвався блогером, висловив бажання отримати в Україні статус біженця.

За повідомленням, 46-річний чоловік, що прямував до України без закордонного паспорта і відтак не мав права на в’їзд, заявив, що за свою активну громадянську діяльність та релігійні вподобання зазнавав у Росії переслідувань.

«Після оформлення відповідних документів для прийняття правового рішення громадянина направлено до Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області», – повідомили прикордонники.

Імені росіянина в повідомленні не названо.

У серпні в Україні просив притулку інший російський активіст Роман Рословцев, відомий, зокрема, тим, що багато разів виходив на акції протесту в центрі Москви в масці президента Володимира Путіна, за що його щоразу затримували. Тоді українські прикордонники спершу помилково назвали його, так само не згадуючи імені, «відомим російським письменником і громадським діячем». За тим повідомленням, росіянин звернувся до прикордонників із заявою щодо отримання статусу біженця на території України «у зв’язку з політичним переслідуванням у Росії». Та вже наприкінці вересня Рословцев був знову затриманий у центрі Москви за чергову протестну акцію, хоч уже й без маски Путіна.

XS
SM
MD
LG