Доступність посилання

ТОП новини

Прикордонники: МКЧХ направив на Донбас 16 вантажівок гуманітарної допомоги


Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Державна прикордонна служба України заявляє, що місія Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) направила через контрольний пункт в’їзд-виїзду «Новотроїцьке» на неконтрольовану Києву територію Донецької області 16 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Як повідомляє прес-служба відомства, транспортні засоби перевозять для жителів Донецької області продуктові та гігієнічні набори загальною вагою майже 306 тонн.

На початку грудня Міжнародний комітет Червоного Хреста направив на непідконтрольні українській владі території Донбасу близько 190 тонн гуманітарної допомоги.

Представники ООН і українського уряду заявили, що станом на грудень близько 3,8 мільйона людей потребують допомоги внаслідок конфлікту на Донбасі. Гуманітарна група звернулася до донорів з проханням виділити 214 мільйонів доларів для реагування на найнагальніші потреби близько 2,6 мільйона людей з найуразливіших категорій населення з понад 3,8 мільйона осіб, які потребують гуманітарної допомоги.

Збройний конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати російські «добровольці». Частину Донецької та Луганської областей, зокрема Донецьк і Луганськ, наразі контролюють проросійські сепаратисти.

За даними ООН, на Донбасі загинули понад 9,7 тисячі людей.

XS
SM
MD
LG