Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко у розмові з Байденом висловив сподівання на продовження санкцій США проти Росії


Джозеф Байден і Петро Порошенко, архівне фото
Джозеф Байден і Петро Порошенко, архівне фото

Президент України Петро Порошенко під час телефонної розмови з віце-президентом США Джозефом Байденом висловив сподівання на продовження санкцій США проти Росії.

«Президент висловив сподівання на продовження санкційної політики США проти Росії, в тому числі з урахуванням вчинених злочинів у Алеппо», – мовиться у повідомленні прес-служби Адміністрації президента України за підсумками розмови.

За повідомленням, співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі й стан виконання Мінських домовленостей, Байден привітав гуманітарні ініціативи Порошенка задля звільнення українських заручників із полону проросійських бойовиків.

Починаючи з 2014 року, Захід у кілька етапів запровадив у зв’язку з дестабілізацією України і агресією Росії проти неї у Криму, а потім на Донбасі кілька пакетів санкцій.

Останнім часом Росія через своїх союзників у західних країнах, у першу чергу в ЄС, починає просувати ідеї повного чи принаймні часткового скасування санкцій і без виконання нею її міжнародних зобов’язань. Крім того, за поліпшення відносин із Росією висловлювався і обраний майбутній президент США Дональд Трамп і в перебігу виборчої кампанії, і вже після обрання.

XS
SM
MD
LG