Доступність посилання

ТОП новини

Депутат: прокуратура розпочала розслідування щодо компанії, яка пропонує відпочинок у Криму


(©Shutterstock)

Народний депутат від «Народного фронту» Григорій Логвинський заявляє, що прокуратура Криму, яка працює при Генпрокуратурі України, порушила кримінальне провадження щодо компанії, яка пропонує проживання в санаторіях і готелях в анексованому Криму. Про це депутат повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Компанія Booking.com... відкрито рекламує, здійснює операції і продає проживання в санаторіях і готелях Криму, вкрадених в України. Нахабство доходить до того, що продають путівки навіть у «віджаті» у Верховної Ради і Адміністрації президента санаторії, крадучи гроші фактично у вищих органів влади України», – написав Логвинський.

Логвинський виступає за обмеження доступу до сайту і відшкодування Україні «всіх незаконно отриманих коштів».

Депутат опублікував відповідь прокуратури на його заяву, у документі зазначається, що 16 грудня розпочате розслідування щодо компанії Booking.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели економічні санкції. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

XS
SM
MD
LG