Доступність посилання

ТОП новини

Евакуація з Алеппо досі триває


Люди чекають на евакуацію зі східної частини Алеппо, Сирія, 21 грудня 2016 року
Люди чекають на евакуацію зі східної частини Алеппо, Сирія, 21 грудня 2016 року

Евакуація населення з останніх підконтрольних повстанцям місць сирійського Алеппо станом на вечір 21 грудня триває.

Осама Абу Заід, речник Вільної сирійської армії, повідомив, що евакуація триватиме і упродовж ночі, оскільки вона уповільнилася через сильний сніг.

Абу Заід дав інтерв’ю телеканалу al-Arabiya al-Hadath з турецько-сирійського кордону.

Неназваний чиновник ООН підтвердив агенції Reuters, що ввечері евакуація тривала.

Раніше у середу керівництво гуманітарних і медичних місій повідомило, що півтори тисячі людей покинули східні райони Алеппо, які 4 роки перебували під контролем повстанців. Тут перебуває ще близько 2 тисяч людей.

Генеральна Асамблея ООН планує сформувати міжнародну незалежну комісію для підготовки до суду кримінальних справ за фактами можливих воєнних злочинів у Сирії. Проект резолюції підготовлений Ліхтенштейном за підтримки 54 країн, включаючи США, Францію, Велику Британію, Італію, Німеччину, Туреччину та Саудівську Аравію.

Міністри закордонних справ Росії, Ірану й Туреччини після зустрічі у Москві 20 грудня заявили, що сторони прагнутимуть до забезпечення режиму припинення вогню у Сирії та розширення доступ до гуманітарної допомоги, а також виступатимуть гарантами будь-якої мирної угоди.

Росія та Іран підтримують сирійський режим у громадянській війні, яка триває майже шість років, натомість Туреччина надає допомогу антиурядовим повстанцям.

XS
SM
MD
LG