Доступність посилання

ТОП новини
19 Липень 2018, Київ 13:18

США поширили свої санкції, запроваджені проти влади Сирії та її прихильників, іще на кілька фізичних і юридичних осіб із Сирії й інших країн, зокрема, на дев’ять громадян Росії.

Усі вони – чільні посадовці російського «Темпбанку», що, за даними Міністерства фінансів США, надає матеріальну підтримку владі Сирії. Сам цей банк і його керівник уже перебувають під «сирійськими» санкціями США ще з 2014 року.

Також у новому списку – сім міністрів офіційного уряду Сирії й голова Центрального банку і ще кілька фізичних і юридичних осіб із Сирії й Лівану, зокрема, сирійська авіакомпанія Cham Wings.

Ці санкції, вперше запроваджені США ще 2011 року й відтоді кілька разів розширені, є відповіддю Сполучених Штатів на насильство, яке чинить влада Сирії на чолі з Башаром аль-Асадом проти власних громадян, мовиться у повідомленні.

Сполучені Штати Америки, а також країни «Групи семи» й низка інших країн і Європейський союз, запровадили, починаючи з 2014 року, кілька пакетів санкцій у зв’язку з дестабілізацією України і агресією Росії проти України у Криму, а потім на Донбасі. Ці санкції стосуються головно фізичних і юридичних осіб у Росії і на окупованих територіях Криму й частини Донбасу, а також деяких галузей російської економіки.

На відміну від санкцій щодо Росії через агресію проти України, спільних для багатьох країн Заходу, в Євросоюзі не стали розглядати санкцій щодо влади Сирії і її союзників через насильство проти сирійського народу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG