Доступність посилання

18 Серпень 2017, Київ 07:50
Новини | Міжнародні

Суд Аргентини поновив справу щодо екс-президента Кіршнер у справі про теракт в Буенос-Айресі у 1994 році


Крістіна Фернандес де Кіршнер

Аргентинський апеляційний суд поновив розгляд справи щодо екс-президента Крістіни Фернандес де Кіршнер за звинуваченням у спробі приховати передбачувану роль Ірану у вибуху в єврейському центрі в Буенос-Айресі у 1994 році.

Йдеться про справу, яку розслідував прокурор Альберто Нісман, він помер за загадкових обставин в січні 2015 року. Нісман, який розслідував справу про вибух в єврейському культурному центрі в Буенос-Айресі в 1994 році, звинуватив Кіршнер в змові з метою «забезпечити безкарність» іранців, яких Аргентина звинуватила в причетності до вибуху, через який загинули 85 людей. Пізніше суддя закрив справу через відсутність доказів, а тепер її знову поновили.

Сама Крістіна Фернандес де Кіршнер відкидає звинувачення, називаючи їх «абсурдими». Іран також неодноразово заперечував будь-яке відношення до атаки.

Прокурор Альберто Нісман був знайдений мертвим із вогнепальним пораненням в голову минулоріч в своєму будинку через кілька днів після того, як звинуватив Кіршнер в спробі зірвати розслідування атаки. Спочатку смерть Нісмана класифікували як самогубство, але на початку цього року слідчі заявили про докази, які вказують на вбивство.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG