Доступність посилання

ТОП новини
17 Липень 2018, Київ 23:22

Маккейн: кібератаки Росії – удар по американській демократії


Джон Маккейн

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн не виключає посилення санкцій проти Росії через кібератаки під час президентської кампанії у США.

«Думаю, що фінансові установи, мають бути залучені у тому, що стосується санкцій. Ми можемо вжити більш жорстких заходів – від обмежень на поїдки до визначення конкретних осіб, які мали стосунок до цього хакерства чи конкретні організації. Тобто, є багато конкретних заходів, які ми повинні вжити. Зрештою, це ж був напад на Сполучені Штати Америки, напад на основи нашої демократії. Коли хтось руйнує вільні вибори, він руйнує демократію. Ми в Конгресі докладемо багато зусиль для посилення санкцій», – сказав Маккейн 30 грудня в інтерв’ю Радіо Свобода, під час візиту до Києва.

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн не виключає посилення санкцій проти Росії
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:28 0:00

Сенатор-демократ Емі Клобучар, яка також перебуває в Україні, наголосила в інтерв’ю Радіо Свобода, що останні санкції проти Росії підтримують представники як Демократичної, так і Республіканської партії.

«Ми були вже в Естонії та Литві, ми чули про кібератаки в Україні – все це вже роками триває. Такі самі технології можуть бути використані під час виборів у Франції чи Німеччині. Думаю, останні санкції – це важливий перший крок. Якби ми не зробили цього, це б десь повторилося. Я сподіваюся, що новообраний президент розглядатиме крок Обами як інструмент, який можна використовувати не лише щодо Росії, але й щодо будь-кого з-за кордону, хто спробує вторгнутися в серце нашої демократії. Важливо зберігати ці санкції, адже є підтримка обома партіями запровадження їх за російську агресію, а також чіткі докази з боку наших розвідувальних органів», – сказала Клобучар.

Клобучар: останні санкції проти Росії підтримують представники як Демократичної, так і Республіканської парті
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:40 0:00

29 грудня США заявили, що висилають із країни 35 російських дипломатів та запроваджують нові санкції через кібератаки під час президентської кампанії, за якими, як переконаний Вашингтон, стоїть Москва.

Росія заперечує звинувачення і обіцяє заходи у відповідь на санкції США.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG