Доступність посилання

28 Червень 2017, Київ 08:28
Новини | Події

Рятувальники попередили про ускладнення погодних умов в Україні 7 і 8 січня і поліпшення 9-го


(ілюстраційне фото)

Державна служба з надзвичайних ситуацій України попередила, що, за прогнозами Українського гідрометеорологічного центру, внаслідок переміщення в Україну активного циклону з Чорного моря протягом 7–8 січня на території Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Сумської, південних районів Київської, східних районів Вінницької областей пройдуть сильні снігопади з утворенням снігового покриву висотою 25–30 см, на Одещині та Миколаївщині до 35 см, сильні тривалі хуртовини, снігові замети, посилення швидкості вітру до 15–20 м/с, у Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській, Полтавській областях відкладення ожеледі на дротах, деревах та дорогах.

У зв’язку з сильними снігопадами та хуртовинами в горах Львівської області та у високогір’ї Iвано-Франкiвської, Закарпатської областей значний (III) рiвень лавинної небезпеки. В гірських районах Закарпатської області існує загроза зсувів снігу на дороги.

Впродовж 7 січня по західній половині Чорного моря очікується посилення північного вітру 25–28 м/с, висота хвиль 30–50 дм, швидке обледеніння суден, погіршення видимості до 100–500 м.

У Києві приріст снігового покриву очікується в межах 10–15 см, зниження мінімальної температури до мінус 15–18°.

7–8 січня у Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Одеській, Миколаївській, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській областях очікують на складні погодні умови: сильні снігопади і хуртовини, снігові замети; у Харківській, Дніпропетровській, Херсонській областях сильні опади, налипання мокрого снігу, ожеледь; на дорогах ожеледиця. По Україні, крім східних областей, пориви північного вітру 15–22 м/с, в Одеській та Миколаївській областях 25–30 м/с.

У західних та північних областях різке зниження температури повітря до мінус 11–16°, в Карпатах та Прикарпатті до 20–25° морозу.

9 січня має настати послаблення та припинення небезпечних явищ, інформують в «Укргідрометцентрі».

У ДСНС також звертаються з проханням дотримуватися правил безпеки під час перебування на вулиці, не ходити попід розлогими деревами, електрощитами, лініями електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG