Доступність посилання

ТОП новини

У Кремлі назвали «аматорською» доповідь США про російські кібератаки


Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявляє, що відкрита версія доповіді про російські кібератаки на США підготовлена непрофесійно і не містить доказів втручання Кремля у вибори в Сполучених Штатах.

«На нашу думку, як і раніше, звучать абсолютно нічим не підкріплені голослівні звинувачення на досить аматорському, емоційному рівні, який навряд чи, напевно, можна застосувати до високопрофесійної роботи реально висококласних спецслужб», – сказав речник Володимира Путіна.

Пєсков назвав доповідь американських спецслужб «полюванням на відьом» і висловив сподівання, що США будуть керуватися, як він висловився, «тверезими підходами», орієнтованими на діалог.

6 січня американські спецслужби представили доповідь, в якій Росію звинуватили у втручанні в президентські вибори в США за допомогою хакерів і ЗМІ. Розвідувальне відомство дійшло висновку, що розпорядження про проведення кібератак віддав особисто президент Росії Володимир Путін.

З оприлюдненої несекретної версії доповіді були вилучені доказові матеріали, що могли б розкрити методи роботи і джерела інформації американських спецслужб.

XS
SM
MD
LG