Доступність посилання

29 Травень 2017, Київ 07:35
Новини | Суспільство

Мінкультури: триває звірення фондів Львівської галереї мистецтв, висновки про зникнення раритетів – передчасні


Міністерство культури України повідомило про продовження звірення фондів Львівської галереї мистецтв імені Бориса Возницького через повідомлення про зникнення раритетних видань у одному з її відділів. Як інформує сайт відомства, поки триває перевірка, робити висновки про відсутність музейних предметів передчасно.

«Міністерство культури України стурбоване вказаною ситуацією. Разом з тим, вважаємо, що до завершення повного звірення фондів відділу («Музей мистецтва староукраїнської книги» – ред.) робити висновки про відсутність музейних предметів передчасно…На сьогодні Львівською національною галереєю мистецтв імені Возницького повне звірення не завершено», – йдеться в повідомленні.

У Мінкульті не виключили створення робочої групи із надання методичної допомоги для звірення фондів Львівської галереї мистецтв. Загалом міністерство очікує отримати результати перевірки до 1 березня 2017 року.

Нещодавно керівник Львівської галереї мистецтв імені Бориса Возницького Тарас Возняк повідомив, що з «Музею мистецтва давньої української книги» (відділ галереї – ред.) зникла майже сотня стародруків і рукописів XVI-XVIІ століть, серед них – «Апостол», виданий першодрукарем Іваном Федоровим, перші друковані львівські Євангелія, а також два цінних манускрипти.

У Нацполіції Львівської області порушили кримінальне провадження за статтею про привласнення, розтрату майна або заволодіння шляхом зловживання службовим становищем. Триває досудове розслідування.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG