Доступність посилання

ТОП новини

Із Росією слід взаємодіяти з позиції сили – Тереза Мей


Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей звертається до американських законодавців-республіканців, Філадельфія, США, 26 січня 2016 року
Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей звертається до американських законодавців-республіканців, Філадельфія, США, 26 січня 2016 року

Захід має взаємодіяти з Росією, але зберігати обережність щодо намірів Москви. Про це 26 січня перед зустріччю з президентом США Дональдом Трампом у Філадельфії заявила прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей.

Звертаючись до законодавців-республіканців, Мей нагадала про підхід колишнього президента США Рональда Рейгана до переговорів із його радянським візаві Михайлом Горбачовим – «довіряй, але перевіряй». До нинішнього російського лідера Володимира Путіна Тереза Мей пропонує схожий підхід – «взаємодій, але будь обережний».

«Немає неминучого конфлікту між Росією і Заходом, а також неминучого відступу до часів холодної війни. Але ми маємо взаємодіяти з Росією з позиції сили, що, зокрема, після незаконної анексії Криму, дасть упевненість сусіднім із Росією країнам, що їхня безпека не ставиться під сумнів», – наголосила прем’єр-міністр Великої Британії.

Президент США Дональд Трамп під час своєї передвиборчої кампанії неодноразово висловлювався на користь співпраці з Росією і казав, що захоплюється лідерськими якостями російського президента Володимира Путіна.

XS
SM
MD
LG