Доступність посилання

ТОП новини

Чорногорія: державний прокурор не погодився на арешт проросійських лідерів


Опозиційні лідери Андрія Мандич (п) і Мілан Кнежевич під час акції протесту своїх прихильників під стінами парламенту Чорногорії, Подгориця, 15 лютого 2017 року

У Чорногорії верховний державний прокурор відхилив спроби спеціального державного прокурора Миливоє Катнича видати ордер на арешт двох опозиційних політиків, підозрюваних у причетності до спроби державного перевороту.

Верховний державний прокурор Івіца Станкович вирішив увечері у вівторок, 15 лютого, що депутати парламенту Андрія Мандич і Мілан Кнежевич не повинні перебувати в ув’язненні під час слідства.

Парламент Чорногорії на вимогу прокуратури раніше 15 лютого позбавив депутатської недоторканності лідерів опозиційного «Демократичного фронту» Андрію Мандича і Мілана Кнежевича у зв’язку з підозрами в причетності цих політиків до спроби силового захоплення влади.

Мандича і Кнежевича підозрюють в організації злочинної групи, яка, за даними прокуратури Чорногорії, планувала влаштувати заворушення, захопити держустанови і вбити тодішнього прем’єра Мила Джукановича після закінчення виборів 16 жовтня 2016 року.

У цій справі також проходять близько 20 громадян Сербії і двоє російських громадян.

Мандич і Кнежевич називають звинувачення проти них «фікцією».

Росія заперечує причетність, але активно підтримує місцеві групи, які виступають проти вступу Чорногорії у НАТО.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG