Доступність посилання

ТОП новини

Білий дім знову відклав оприлюднення оновленого указу Трампа щодо імміграції


Президент США Дональд Трамп
Президент США Дональд Трамп

Білий дім знову затримав оприлюднення оновленого президентського указу щодо обмеження в’їзду та імміграції до Сполучених Штатів.

Представники адміністрації Трампа заявили 2 березня, що переглянутий порядок не буде опублікований раніше ніж наступного тижня.

Перший указ на цю тему президент Дональд Трамп підписав місяць тому, у свій перший тиждень у Білому домі.

Первісне рішення передбачало тимчасову заборону на прийом усіх біженців, а також заборону в’їзду громадянам семи переважно мусульманських країн. Цей указ одразу ж був оскаржений у судовому порядку, і впродовж кількох днів дія цього рішення на всій території США була припинена судами в штатах Вашингтон і Каліфорнія.

Трамп згодом заявив, що адміністрація частково змінить положення указу, які були оскаржені.

Затримки, кажуть критики дій президента, спростовують твердження Трампа та інших найвищих посадових осіб Білого дому, що для збереження США в безпеці від нападу терористів потрібні були негайні дії. «Якщо б ми чекали п’ять днів, 10 днів, шість місяців, щоб розпочати створення першого етапу контролю, ми б залишили батьківщину надмірно вразливою», – наголошував старший політичний радник Білого Стівен Міллер перед оприлюдненням первісного тексту указу.

XS
SM
MD
LG