Доступність посилання

ТОП новини

Держдума Росії доручила перевірити Радіо Свобода, «Голос Америки» і CNN


Державна дума Росії доручила своєму комітету з інформаційної політики організувати перевірку діяльності російських служб «Голосу Америки», CNN і Радіо Свобода на відповідність російському законодавству.

З такою ініціативою виступив депутат від партії «Єдина Росія» Костянтин Затулін. За його словами, перевірка має стати відповіддю російської влади на внесений до Конгресу США законопроект, що надає Міністерству юстиції додаткові повноваження для перевірки російського телеканалу Russia Today на відповідність американським законам.

Як зазначила сенатор від Демократичної партії Джин Шахін, яка запропонувала законопроект, Russia Today координує свою діяльність з російським урядом для поширення неправдивої інформації. Раніше цей телеканал звинуватили у причетності до втручання у вибори президента США.

Медіакорпорація Радіо Вільна Європа / Свобода ставить своїм завданням поширення цінностей демократії і громадянського суспільства, звертаючись до аудиторії тих країн, в яких свобода преси заборонена чи обмежена владою, або поки не стала нормою життя суспільства. Московське бюро Радіо Свобода працює з 1991 року.

XS
SM
MD
LG