Доступність посилання

ТОП новини
06 травня 2021, Київ 22:52

СБУ викликає на допит дружину Губарєва


Павло Губарєв

Служба безпеки України викликає на допит дружину одного з лідерів угруповання «ДНР» і так званого «народного губернатора Донеччини» Павла Губарєва, Катерину.

Згідно з повісткою, опублікованою в газеті «Урядовий кур’єр», Губарєву викликають на допит як підозрювану для проведення слідчих та процесуальних дій на 10:00 27, 28 і 29 березня.

У повістці йдеться, що Губарєву викликають у кримінальному провадженні, розпочатому 21 липня 2014 року за статтями «створення терористичної організації, керівництво такою організацією або участь у ній» і «фінансування тероризму».

Напередодні Шевченківський районний суд Києва надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування щодо Павла Губарєва.

Губарєва підозрюють в зазіханні на територіальну цілісність і незалежність України, організації масових заворушень і причетності до діяльності терористичних організацій. СБУ оголосила Губарєва в розшук.

У березні 2014 року Губарєв проголосив себе «народним губернатором», коли сепаратисти у Донецьку захопили будівлю обласної адміністрації.

Конфлікт на частині Донбасу триває від квітня 2014 року. Відтоді бойовики угруповання «ДНР» контролюють частину Донецької області, зокрема місто Донецьк.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG