Доступність посилання

28 Червень 2017, Київ 01:59
Новини | Міжнародні

У Мінську затримали громадян Білорусі, які постійно живуть у Києві


День Волі в Мінську, 25 березня 2017 року

Серед затриманих під час опозиційних виступів у Мінську 25 березня є щонайменше четверо громадян Білорусі, які мають посвідки на проживання в Україні. Про це у Facebook повідомила координатор організації «Медійна ініціатива за права людини» Марія Томак.

«У Мінську затримано щонайменше четверо громадян Білорусі, які мають посвідки на проживання в Україні і які постійно живуть у Києві та займаються правозахисною діяльністю», – написала Томак.

За її даними, йдеться про Паліну Бродік, Євгенію Андреюк, Яна Авсеюшкіна. Євгенія Андреюк є заступницею голови організації «Крим-SOS», також серед затриманих – ще одна співробітниця «Крим-SOS» Марія Квіцинська.

Як повідомляють правозахисники на сайті організації «Вясна», до їхнього офісу раніше 25 березня увірвалися працівники спецзагону міліції, всіх співробітників поклали на підлогу обличчям вниз. В офісі відбувся обшук.

Білоруські силовики проводять масові затримання опозиційних активістів. Це відбувалося перед початком запланованої на 14:00 за мінським часом (це 13:00 за Києвом) акції, присвяченої 99-ї річниці проголошення Білоруської Народної Республіки – першої в ХХ столітті незалежної держави білорусів.

Як повідомляють у трансляції білоруської редакції Радіо Свобода, до призначеного організаторами місця збору кордони міліції пропускали переважно журналістів. Водночас відбувалися затримання потенційних учасників акції.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG