Доступність посилання

ТОП новини

У МЗС Росії пропонують проаналізувати український народ і його «споконвічні інтереси»


Речник МЗС Росії Марія Захарова

У МЗС Росії пропонують «проаналізувати, хто такий український народ і в чому його споконвічні інтереси», із залученням «міжнародних експертів».

«Тут потрібна робота над собою всередині України. Серйозна робота – це важка, певно, болісна, але єдино можлива робота над багаторічними помилками. Відмова від націоналізму і ставки на радикальні сили, пошук національного консенсусу, припинення методів роздирання суспільства… і спроба аналізу інтересів України, щоб зрозуміти, хто такий український народ, у чому полягають його справжні, споконвічні інтереси, хто його складає, як забезпечити права всіх категорій населення. Це колосальна робота…Тут потрібно працювати серйозно, можливо, навіть із залученням міжнародних експертів», – заявила речник МЗС Росії Марія Захарова.

Вона зазначила, що «не якась «рука Москви» привела Україну до тих результатів, які є зараз».

«Ще раз хочу наголосити, що це не найгірше з того, що буде. Ніхто не ставить бар’єри на шляху цього абсолютно ідеологічного колапсу, а навпаки, цей процес тільки набирає обертів. Потім люди ставитимуть питання, хто винен, і шукати винних уже не на Донбасі, а в Києві... Не можна все життя постійно годувати людей розповідями про якогось міфічного ворога», – додала речник МЗС Росії.

Навесні 2014 року після російської анексії Криму на сході України почався збройний конфлікт, який триває досі. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіюа що російські «добровольці».

За даними ООН, станом на лютий 2017 року на Донбасі від початку конфлікту загинули понад 9,9 тисячі людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG