Доступність посилання

ТОП новини
13 травня 2021, Київ 21:54

«Національний корпус» заявляє про блокування приміщення Російського центру науки і культури в Києві


Фото з ходи націоналістів, 22 лютого 2017 року

Активісти партії «Національний корпус» у суботу заблокували приміщення Російського центру науки і культури в Києві. Про це повідомляє прес-служба партії, фото з місця події оприлюднив у своєму «Фейсбуці» також гендиректор телеканалу ATR Ленур Іслямов.

За даними російських медіа, на суботу, 8 квітня, російське федеральне агентство «Россотрудничество» планувало провести у центрі диктант із російської мови. Радіо Свобода намагається зв’язатися з Російським центром науки і культури в Києві, але поки що його телефон не відповідає. На сайті центру є коротке повідомлення про те, що «диктанту в Києві не буде».

У березні активісти «Національного корпусу» блокували відділення «Сбербанку», що був дочірньою фінустановою «Сбербанку Росії», у Києві та низці інших міст.

Наприкінці березня Національний банк за рішенням Ради національної безпеки і оборони застосував санкції стосовно дочірніх компаній російських державних банків, які працюють в Україні. Відповідно до рішення, санкції терміном на один рік будуть застосовані до публічного акціонерного товариства «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ БАНК», ПАТ «БМ БАНК» «в частині запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов’язаних із ними осіб».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG