Доступність посилання

ТОП новини

Наталія Поклонська заявляє про намір відкрити в Криму громадську приймальню


Наталія Поклонська

Депутат Держдуми Росії, російський екс-прокурор анексованого Криму Наталія Поклонська оголосила про намір відкрити в Криму громадську приймальню. Про це Поклонська повідомила 21 квітня на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, приймальня розташовуватиметься в Євпаторії, відкриття відбудеться 4 травня.

«Попередній запис не потрібний. Цей прийом буде вже дев'ятим з початку моєї роботи в Держдумі... Особисті прийоми в Євпаторії тепер будуть регулярними, ми намагатимемося анонсувати їх мінімум за три дні. В інший час у приймальні працюватимуть мої помічники, через яких можна буде передати звернення», – зазначила Поклонська.

Наталія Поклонська стверджує, що з початку скликання Держдуми Росії розглянула понад дві тисячі звернень громадян і організацій.

«За результатами направлених запитів органами прокуратури скасовано понад 100 незаконних процесуальних рішень, порушено і розслідується чотири кримінальні справи, внесено 28 документів прокурорського реагування про усунення виявлених порушень закону та прав громадян. Крім того, прокурорами до судів заявлено три позовні заяви в інтересах громадян пільгової категорії для відновлення прав на отримання житла», – йдеться в повідомленні.

Вибори до Держдуми сьомого скликання відбулись 18 вересня 2016 року на території Росії та анексованого Криму, це викликало різку критику України і країн Заходу. Низка країн, включаючи США, Канаду, Францію, Швецію, Велику Британію, Німеччину, Чехію, Туреччину, відмовилися визнавати законність виборів на території анексованого Криму. МЗС Польщі поставив під сумнів законність парламентських виборів до Держдуми Росії в цілому. Верховна Рада України 20 вересня ухвалила постанову про невизнання легітимності виборів в анексованому Криму і всього складу Держдуми Росії сьомого скликання.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG