Доступність посилання

ТОП новини

Сенат США затвердив заступника прокурора, який контролюватиме розслідування щодо впливу Росії


Заступник генерального прокурора США Род Розенстейн
Заступник генерального прокурора США Род Розенстейн

Сенат США проголосував за кандидатуру Рода Розенстейна на посаду заступника генерального прокурора.

Цей чиновник відтепер контролюватиме розслідування щодо впливу Росії на вибори у США. Генеральний прокурор Джеф Сешнс, який водночас є й міністром юстиції, у березні оголосив про самоусунення від цієї справи через повідомлення, що він не розкрив торішні контакти із послом Росії Сергієм Кисляком.

Тим часом, юридичний комітет Сенату оголосив, що два колишніх чиновники адміністрації Обами, директор розвідки Джеймс Клеппер і заступник генерального прокурора Саллі Єйтс, свідчитимуть 8 травня перед цим комітетом у справі про ймовірне втручання Росії.

Сенатор-республіканець, член юридичного комітету Ліндсі Грем заявив, що він хоче запитати Клеппер і Єйтс, чи знають вони про рішення суду, яке дозволило ФБР стеження за комунікаціями Картера Пейджа, консультанта виборчої кампанії Дональна Трампа в 2016 році.

Видання The Washington Post повідомило в цьому місяці, що такий ордер був виданий судом. Клеппер заявив в телевізійному інтерв’ю в березні, що не був обізнаний про будь-яке прослуховування самого Трампа або його консультантів.

XS
SM
MD
LG