Доступність посилання

11 Грудень 2018, Київ 16:28

Росія: мерія Москви погодила акцію опозиції 6 травня у центрі міста


Опозиція Росії хотіла провести ходу від Жовтневої до Болотної площі Москви, щоб повторити маршрут «Маршу мільйонів» 6 травня 2012 року, коли були затримані сотні людей

Мерія столиці Росії Москви погодила акцію опозиції 6 травня на проспекті академіка Сахарова, повідомив російському агентству «Інтерфакс» один з організаторів Олександр Риклін.

Ходу організовує «Громадянська ініціатива», «Яблуко», ПАРНАС й інші протестні партії і рухи. Організатори заявили, що учасники акції виступлять проти «репресій і свавілля».

На демонстрацію вийде, як очікують, близько десяти тисяч людей.

Влада Москви ситуацію не коментувала.

Представники опозиції подавали заявку на проведення ходи від Жовтневої до Болотної площі Москви. Організатори хотіли повторити маршрут «Маршу мільйонів» 6 травня 2012 року, коли узгоджена акція переросла, за версією влади, в заворушення, були затримані сотні людей. Фігурантами так званої «Болотної справи», порушеної після сутичок з поліцією, стали понад 30 людей.

Адміністрація Москви не погодила цей маршрут, пославшись на підготовку до параду 9 травня на Красній площі. Мерія запропонувала перенести акцію на околицю міста.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG