Доступність посилання

ТОП новини
22 Липень 2018, Київ 12:01

Президент США Дональд Трамп підписав бюджет на 2017 рік. Документ, зокрема, передбачає фінансування програм допомоги Україні обсягом понад півмільярда доларів. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомило посольство України у США.

«Україна вітає підписання президентом США Дональдом Трампом раніше ухваленого обома палатами Конгресу США консолідованого закону про бюджетні асигнування на 2017 рік, згідно з яким на програми допомоги Україні планується виділити не менше 560 мільйонів доларів», – йдеться у повідомленні.

Раніше проект бюджету схвалили обидві палати Конгресу. Завдяки підписанню документа Трампом вдалося уникнути тимчасового припинення роботи уряду, що могло статися в ніч на суботу.

Загальний обсяг схваленого бюджету на цей фінансовий рік – 1,2 трильйона доларів. Документ, зокрема, передбачає збільшення військових витрат США на майже 20 мільярдів доларів, порівняно з попереднім роком. Водночас своє втілення у бюджеті не знайшла низка передвиборних обіцянок Дональда Трампа, зокрема – зведення стіни на кордоні США з Мексикою.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG