Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 00:09

Путін у вітанні Макрону заявив про готовність до «конструктивної співпраці»


Новообраний і чинний президенти Франції Емманюель Макрон (п) і Франсуа Олланд, Париж, Франція, 8 травня 2017 року

Президент Росії Володимир Путін привітав Емманюеля Макрона з обранння на посаду президента Франції і висловив готовність до «конструктивної співпраці» в двосторонніх і глобальних питаннях, повідомляє 8 травня прес-служба Кремля.

«Громадяни Франції довірили вам очолити країну в непростий для Європи і для всього світового співтовариства період. Наростання загрози тероризму і войовничого екстремізму супроводжується ескалацією локальних конфліктів і дестабілізацією цілих регіонів. У цих умовах особливо важливо подолати взаємну недовіру й об’єднати зусилля для забезпечення міжнародної стабільності і безпеки», – йдеться у вітальній телеграмі Путіна, яку публікує його прес-служба.

Після першого туру виборів у Франції Макрон обвинувачував Росію у втручанні в його кампанію через кібернапади і відмовлявся надати акредитацію російським медіа RT і Sputnik, звинувативши їх у публікації фейкових новин.

Москва відкинула обвинувачення у втручанні у вибори, як раніше вже робила зі схожими звинуваченнями з боку Берліна і Вашингтона.

Незадовго до виборів, 24 березня, російський лідер приймав у Кремлі суперницю Макрона Марін Ле Пен, яка закликала до зняття санкцій ЄС із Росії, запроваджених у відповідь на анексію Криму.

Згідно з підрахунком майже всіх бюлетенів, Макрон стає переможцем президентських виборів у Франції, набираючи 66,06% голосів виборців.

Представниця крайньо правих Марін Ле Пен здобула вдвічі меншу підтримку виборців.

Президента Франції обирають на п’ять років. Як очікують, Макрон складе присягу 14 травня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG