Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 14:46

Афганістан: ВПС завдали ударів по екстремістах


Військовий патруль сил США в районі Ачин провінції Нанґаргар після одного з попередніх повітряних ударів по екстремістах, квітень 2017 року

В Афганістані повідомили про удари Військово-повітряних сил країни по цілях екстремістського угруповання «Ісламська держава» на сході країни в місцевості, де минулого місяця був ліквідований чільний ватажок цього угруповання.

Як оголосили в Міністерстві внутрішніх справ Афганістану, внаслідок цих ударів у районах Назьян і Ачин провінції Нарґаргар протягом попередніх 24 годин були знищені не менш ніж 34 бойовики-екстремісти, а також радіостанція угруповання, яка нелегально транслювала його пропаганду по всій провінції.

Попереднього дня, в неділю, в Афганістані повідомили про ліквідацію в перебігу спільної операції військових Афганістану і США минулого місяця чільника угруповання «Ісламська держава» у провінції Нанґаргар Абдул-Хасіба Лоґарі. Як мовилося у спільному повідомленні афганських і американських військових, його знищили в перебігу спецоперації з участю 50 спецпризначенців США і 40 бійців сил спецпризначення Афганістану. В апараті президента Афганістану Ашрафа Гані теж підтвердили знищення чільника екстремістів, додавши, що саме Абдул-Хасіб Лоґарі був відповідальний за напад у березні на військовий шпиталь у столиці Кабулі, внаслідок якого загинули близько 50 людей і ще багато були поранені.

Абдул-Хасіб Лоґарі очолив сили екстремістів у провінції Нанґаргар минулого року після того, як його попередник Хафіз Саїд був знищений повітряним ударом із безпілотного літака США.

Окремо засоби інформації Афганістану подають повідомлення посадовців провінції Вардак у центральній частині країни про ліквідацію не менш ніж шести бойовиків унаслідок удару безпілотника США. Як сказав, зокрема, речник губернатора провінції Абдул-Рахман Манґал, серед знищених цим ударом у центральному місті провінції, місті Майдан-Шахр, були місцеві командири ісламістського угруповання «Талібан».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG