Доступність посилання

ТОП новини
22 Листопад 2018, Київ 12:21

Порошенко: 30 травня в Сенаті Нідерландів відбудеться остаточне голосування щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна – ЄС


Президент України Петро Порошенко заявляє, що 30 травня в Сенаті Нідерландів відбудеться остаточне голосування щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна – ЄС. Про це він сказав на прес-конференції в Києві 14 травня.

«Ми зараз не лише на фініші «безвізу», але і в очікуванні завершення ратифікації Угоди про асоціацію», – зауважив він. «23 травня Сенат Нідерландів відкриває дебати, а 30 травня відбудеться голосування. Ми сподіваємося, що воно має бути позитивним для України, для Нідерландів, для Європи», – додав президент.

Нижня палата парламенту Нідерландів 23 лютого підтримала закон, внесений урядом країни, з пропозицією ратифікувати Угоду про асоціацію Україна – ЄС. Цей документ ще має ратифікувати верхня палата (Сенат). Нідерланди залишаються єдиною країною ЄС, яка досі не ратифікувала Угоду про асоціацію Україна – ЄС.

За результатами референдуму, що відбувся у квітні 2016 року і в якому взяли участь 32,28% виборців, понад 60% висловилися проти угоди з Україною. Референдум мав рекомендаційний характер.

НА ДОТИЧНУ ТЕМУ:

Життя після «безвізу». Провал самозваних «експертів» і нові цілі для українців

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG