Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 17:18

Керівник «Євробачення»: в Києві ми не мали ніяких проблем


Президент України Петро Порошенко зустрівся з організаторами та ведучими «Євробачення 2017». Київ, 15 травня 2017 року

Керівник пісенного конкурсу «Євробачення» Йон Ула Санн подякував за високий рівень організації змагання в Києві. Про це він сказав 15 травня на зустрічі керівництва «Євробачення» з президентом України Петром Порошенком, інформує офіційний сайт глави української держави.

«Щороку ми маємо якісь певні зауваження чи скарги: чи то транспорт, чи логістика, безпека, чи інші аспекти. Але «Євробачення» в Києві пройшло бездоганно. Ми не мали ніяких проблем. З українського боку все було організовано на найвищому рівні», – зазначив Йон Ула Санн.

Керівник пісенного конкурсу «Євробачення» Йон Ула Санн жестикулює під час генеральної репетиції фінального концерту в Києві, 12 травня 2017 року
Керівник пісенного конкурсу «Євробачення» Йон Ула Санн жестикулює під час генеральної репетиції фінального концерту в Києві, 12 травня 2017 року

«Факт полягає в тому, що була зроблена чудова робота, щоб усі журналісти, конкурсанти й фанати відчули гостинність Києва і перебували в комфортних умовах», – додав член Адміністративної ради Європейської мовної спілки Павло Грицак.

«Євробачення-2017» було організоване на дуже високому рівні. І це є результатом дуже ефективної координації та взаємодії вашої і нашої команд. Тисячі людей працювали над тим, щоб створити позитивний імідж України. І мені видається, нам це вдалося зробити», – сказав Петро Порошенко.

Київ, 15 травня 2017 року
Київ, 15 травня 2017 року

Президент України запросив усіх присутніх відвідати фінал футбольної Ліги чемпіонів, проведення якого заплановане в травні 2018 року в Києві.

Міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» минулого тижня відбувся в столиці України. Його переможцем став представник Португалії Салвадор Собрал.

НА ЦЮ Ж ТЕМУ:

Путін назвав Київ нездатним провести захід на кшталт «Євробачення»​

Україна провела один з найкращих конкурсів за всю історію «Євробачення» – Кличко​

«Сьогодні ти виграв, а завтра про тебе ніхто не згадає» – португальський переможець «Євробачення»

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG