Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 16:58

Пов’язаний із Кремлем мільярдер звинувачує інформагенцію Associated Press у наклепі


Олег Дерипаска

Пов’язаний з Кремлем мільярдер Олег Дерипаска позивається до суду на інформагенцію Associated Press, звинувачуючи її в наклепі через повідомлення про його ділові зв’язки з колишнім головою виборчої кампанії президента США Дональда Трампа Полом Манафортом.

У позові, поданому до суду у Вашингтоні 15 травня, алюмінієвий магнат сказав, що в цьому повідомленні інформагенція Associated Press безпідставно звинуватила його в злочинній діяльності.

Агенція твердить, що відповідає за достовірність викладених фактів.

У повідомленні Associated Press мовилося, що під час роботи на Дерипаску кілька років тому Манафорт запропонував план, метою якого нібито був вплив на політику, ділові відносини і висвітлення новин у США, Європі та на пострадянському просторі таким чином, щоб це сприяло президентові Росії Володимиру Путіну.

Після того, як повідомлення Associated Press було опубліковане, Дерипаска запустив у газетах США рекламну кампанію, в якій звинувачує інформагенцію в продукуванні «масивної і брехливої кампанії» проти нього.

Манафорт пішов з посади голови кампанії Трампа в серпні 2016 року. Це сталося після заяв, що він отримав незаконні платежі від української Партії регіонів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG