Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 16:16

«Яндекс»: санкції Києва спрямовані проти українських користувачів


Президент України Петро Порошенко указом від 15 травня ввів у дію рішення РНБО про оновлені санкції щодо Росії, під які, зокрема, потрапили російські соціальні мережі «ВКонтакте» і «Однокласники», а також сервіси «Яндекса» і Mail.Ru Group

У компанії «Яндекс» заявили, що головними постраждалими від нових санкцій України проти російських компаній, є українські користувачі.

«Дуже шкода», – додав представник «Яндекса» в коментарі російській службі Радіо Свобода. У компанії відзначили, що «Яндексом» в Україні користуються 11 мільйонів людей.

Тим часом у «ВКонтакте», коментуючи запроваджені санкції, заявили, що перебувають «поза політикою».

«VK – найпопулярніша соціальна мережа в Україні, щомісяця ресурс відвідують 16 мільйонів жителів країни. Українці вже десять років спілкуються зі своїми друзями й родичами, об'єднуються в спільноти за особистими та професійними інтересами, діляться фотографіями та думками. Ми, команда VK, завжди обходили політику стороною. Вважаємо, що інтернет не має кордонів. Ми захищали й захищатимемо інтереси всіх наших користувачів і партнерів», – заявив Влад Леготкін, представник «VK Україна».

Президент України Петро Порошенко указом від 15 травня ввів у дію рішення РНБО про оновлені санкції щодо Росії, що стосуються майже 500 компаній і 1228 фізичних осіб.

Під санкції, зокрема, потрапили російські соціальні мережі «ВКонтакте» і «Однокласники», а також сервіси «Яндекса» і Mail.Ru Group.

Вперше Україна запровадила обмеження щодо Росії у вересні 2015 року. Це було зроблено у відповідь на анексію Криму і збройну підтримку сепаратистів на Донбасі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG